Brusivo na jednom místě – to je Piskač a syn

Kvalitní brusivo potřebuje kuchař i řemeslník. Záleží jen na tom, jaké konkrétně. E-shop Piskač a syn nabízí brusivo pro každého.

Na kvalitní broušení nožů potřebujete brusné kameny

Ať již jste si domů pořídili konečně pořádné nože a nechcete je zničit nesprávným broušením, nebo jste profesionální kuchař, potřebujete brusné kameny na ruční broušení nožů. V e-shopu Piskač a syn nabízí kvalitní syntetické brusné kameny několika typů. Každý brusný kámen má vždy dvě zrnitosti. Ty se používají po sobě ve správné posloupnosti. Brusné kameny se hodí výhradně pro mokré broušení. Využít se dají pro rovné ostří nožů, ale i na dláta.

Proč brousit syntetickými brusnými kameny? Na rozdíl od olejových se s nimi dá brousit kvalitně za minimálního tlaku a dostupnou k broušení musí být pouhá voda. Díky brusnému kameni opravíte i různé poškozené nástroje. V e-shopu firmy pořídíte aktuálně syntetické brusné kameny ve variantách NORTON brusný kámen 240/100, 1000/3000 a 3000/800. V sortimentu nechybí ani NORTON ruční brousek na nože a nůžky.

Brusivo pro každého

Sehnat brusivo je konečně snadné. Vše, co k broušení potřebujete, najdete v jednom e-shopu, navíc za dobré ceny. Pořídíte zde brusné i řezné kotouče pro železo, nerez, litinu, též pro hliník či nekovové materiály. Firma nabízí lamelové brusné kotouče. Žádané jsou zejména ty z osvědčené řady TAF Abrasivi a prémiové od 3M. Samozřejmě nechybí nejpoužívanější brusné fíbrové disky. Ty se používají v ručních bruskách do plastových podložných talířů. Sortiment zahrnuje praktické brusné kotouče na suchý zip, rychloupínací kotouče 3M ROLOC, brusné prstýnky i brusné kotouče na stopce.

Pro leštění jsou využívány lešticí kotouče se středovým otvorem pro stojanové brusky. Vynikající volbou budou 3M Scotch-Brite, které neobsahují žádné ostré části a nezahřívají leštěný povrch. Dalším sortimentem jsou brusné archy, role, kotouče z brusného rouna, satinovací válce, brusné houbičky i brusný papír.

Jinam nemusíte odcházet nakupovat ani příslušenství pro broušení. V e-shopu koupíte i upínací trny a podložky. Ať tedy sháníte brusný kámen, nebo cokoliv na broušení, nabídne vám je e-shop Piskač a syn.

Více článků od autora

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin
pr clanky

Nejnovější příspěvky

Požádejte o pomoc kartářky

Stojíte na životní křižovatce a nevíte, kterým směrem se vydat dál? Trápíte se ve svém zaměstnání, bojíte se však změny? Anebo jste naopak spokojeni...

Zařizujeme interiér v městském bytě

Ve větších městech jsme zvyklí na novostavby nebo starší byty v historických zástavbách, které mají vysoké stropy a prostoru je zde více než dostatek....

Vlastníte strojírenskou firmu, ale nemůžete si dovolit investice do nejmodernějších strojů? Jde to i jinak

Vyjmenovat všechny druhy produktů, které vytváří každá průměrně velká výrobní hala, by vydalo na samotnou knihu. Ať už se zaměřujete na kterékoliv kategorie, jste...