Nezapomenutelné chvíle pro vás a vaše nejbližší na Farmě Michael

Romantické a dechberoucí místo ležící na tvrzi Nedvězí v blízkosti slapské přehrady, je jako stvořené pro pohádkovou svatbu nebo firemní večírky. Samotný areál farmy na vás dýchne svou současnou, ale i historickou atmosférou. Najdete zde příjemné ubytování, wellness, stáje, golf a mnoho jiného. Z toho důvodu doporučujeme, v případě vašeho velkého dne nebo jiné plánované akce, abyste se zdrželi na více dnů. Každý z nás si potřebuje oddechnout a odpočinout si. To a mnohem více vám může farma nabídnout.

Přijďte zažít nezapomenutelnou svatbu

Cítit se jako Popelka či překrásná královna, chce zažít nejedna žena. Snad každá z nás si již od dětství přeje mít svůj svatební den plný zábavy, krásné výzdoby a nezapomenutelných vzpomínek. S tímto vám jistě pomohou na farmě Michael. Pokud je svatba jako z pohádky přesně to, co nyní hledáte, zde si ji můžete splnit. Objednejte si svatbu na klíč a zažijte tu pravou romantiku v boho uvolněném stylu.

Vy, ale i vaši nejbližší budou velmi spokojení. A jelikož farma leží na tvrzi, můžete si dopřát příjemné soukromí. Jedná se také o jeden z důvodů, proč tu slaví svatby známé osobnosti, jako jsou Taťána Kuchařová, pilot Formule 1 a mnoho jiných.  

Kapacita objektu je obrovská a dokáže pojmout až 300 lidí ve vnitřních společenských prostorách. Zahradní plochu může pohodlně užívat 200 osob. Ubytovat tu lze až 130 hostů a pro několik dalších je v nabídce i externí ubytování. Svatba v přírodě je jistě skvělou možností, jak získat nezapomenutelné zážitky na celý život. 

Jiné akce na farmě

V případě, že neplánujete svatbu, ale firemní akce nebo teambuilding, bude farma i pro tyto příležitosti vhodně zvoleným místem. Každý si tu najde kus sebe. Ať to jsou milovníci golfu, rybaření, přírody, koní, posilovny a mnoho dalšího, o zábavu a uvolnění tu nouze nebude.

Více článků od autora

Další články autora

- Komerční sdělení -magazin
pr clanky

Nejnovější příspěvky

Požádejte o pomoc kartářky

Stojíte na životní křižovatce a nevíte, kterým směrem se vydat dál? Trápíte se ve svém zaměstnání, bojíte se však změny? Anebo jste naopak spokojeni...

Zařizujeme interiér v městském bytě

Ve větších městech jsme zvyklí na novostavby nebo starší byty v historických zástavbách, které mají vysoké stropy a prostoru je zde více než dostatek....

Vlastníte strojírenskou firmu, ale nemůžete si dovolit investice do nejmodernějších strojů? Jde to i jinak

Vyjmenovat všechny druhy produktů, které vytváří každá průměrně velká výrobní hala, by vydalo na samotnou knihu. Ať už se zaměřujete na kterékoliv kategorie, jste...